Вінницька міська рада

Наш навчальний заклад
Новини
"Зимова феєрія"

 

«Новорічна феєрія» 
Наш дитячий садок № 74 взяв участь у конкурсі дитячих творчих робіт «Новорічна феєрія». В рамках заходу ми представили композицію вихованця третьої групи п'ятирічного Старовойта Андрія «Новорічний танок фей».
Творча композиція, виготовлена вихованцем Старовойтом Андрієм, виглядає оригінально і креативно. Хлопчик проявив всю свою уяву і фантазію, щоб створити прекрасній виріб, який вражає своєю легкістю і невимушеністю. Маленькі сніжинки-балеринки, які ніби танцюють у небі, дарують відчуття казки і новорічного чуда. Вони запрошують нас у свій веселий небесний хоровод, у світ дитинства і фантазії.
Вихованець втілив у композиції «Новорічний танок фей» свої творчі здібності, оригінальність мислення, багатство уяви і хороший естетичний смак. Він втілив у життя чудову ідею падаючих чарівних сніжинок. Ці феї-сніжинки звисають на тоненьких ниточках з імпровізованого небосхилу у формі дуги. Виріб показує прекрасні емоції та красу природи. Він запрошує кожну людину, в тому числі і дорослу, поринути у чарівний світ казкової і чистої дитячої фантазії.

 

 


Дата: 2017-01-24 08:32:43Правильный CSS!