Целік Оксана Володимирівна

линия в низу

В дошкільному навчальному закладі №74 працює з 2007 року, педагогічний стаж 22 роки, має вищу дошкільну освіту. Творчо і професійно організовує педагогічний процес та методичну роботу з педагогами, забезпечує високу матеріально-технічну базу та найспрятливіші умови для навчально-виховного процесу. Володіє ефективними методами, психолого-педагогічними знаннями, інноваційними технологіями, що забезпечує формування інноваційної компетентності та ефективний ріст фахової майстерності педагогів.
Уміння спілкуватись з батьками допомагає співпраці садочка з родинами в питанні виховання та навчання дітей. Свої стосунки з колективом Оксана Володимирівна будує на демократичних засадах. І тому усі працівники – дружня сім’я однодумців.

Трикалюк Раїса Миколаївна

линия в низу

Вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії. Чарівна жінка, яка надихає весь колектив оптимізмом, прагненням творити, удосконалюватися, віддавати всю себе дітям. Раїса Миколаївна на посаді вихователя-методиста працює з 2004 року. В дошкільному навчальному закладі №74 – з 2004 року. Добивається підвищення фахової компетенції кожного педагога. Досконало володіє ефективними формами і методами навчання та виховання дошкільників, що допомагає творчо і якісно організувати педагогічний процес. Постійно впроваджує в практику інтерактивні форми роботи з педагогами та батьками, що забезпечує якість засвоєння ними психолого-педагогічних знань. Навчає педагогів та залучає їх до активного впровадження інноваційних педагогічних технологій. Надає допомогу колегам, ділиться власними розробками, методичними рекомендаціями.

Педагогічні кадри

линия в низу

В дошкільному закладі працює 22 педагоги. З них вищу освіту мають - 14 педагогів, середню спеціальну освіту - 8. В дошкільному закладі 3 педагоги мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,  3 педагога мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»,  4 педагога мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії», 2 педагога  мають педагогічні звання «Старший вихователь», 1 педагог - "Відмінник народної освіти". Педагогічні працівники закладу постійно беруть участь в оглядах, виставках, конкурсах загально-міського масштабу.