Вінницька міська рада

Наш навчальний заклад
Наші досягнення

ІІІ Малі Олімпійські ігри «Старти надій».

Наші переможці.

  У нашому місті були проведені VІІІ Малі Олімпійські ігри «Старти надій», серед вихованців дошкільних навчальних закладів.

  Юні спортсмени змагались в різних видах , які були запропоновані організаційним комітетом. Вихованці дитячого навчального закладу№74 «Сонечко» не стояли осторонь, а одразу включились в боротьбу за призові місця.

 

  З високим, піднесеним настроєм та спортивним запалом, проходили змагання у садочку з таких видів спорту як боулінг, городки, шахи.

груп показали неабиякі фізичні, командні та інтелектуальні здібності.

  Переможці спортивних змагань, які відбулись у садочку «Сонечко», були нагороджені призами та грамотами. Учасники, які зайняли перші місця, були делеговані на змагання міського рівня. Серед них Третьяков Іван, Дзема Кирило, Новинюк Кирило. У змаганні за перші місця, серед фіналістів дитячих навчальних закладів, які проходили в ДНЗ №46, наші хлопці показали високий рівень підготовки  та спортивну майстерність й були одні з найкращих.

  До фіналу вийшов Новинюк Кирило, який і підтверджував спортивний професіоналізм у фінальних змаганнях ( змагання проходили в приміщенні ДНЗ №11), де здобув почесне друге місце.

  Новинюк Кирило відвідує, наш дитячий садок №74 «Сонечко», вже три роки і за весь цей час показав себе, як фізично загартований, дисциплінований та витривалий хлопчик. Він активний , комунікабельний, завжди намагається йти попереду своїх однолітків, є лідером групи, помічником у вихователів та надійним другом для дітей. Завжди приймає активну учать  у спортивних святах, розвагах та змаганнях.  Ділився секретом із друзями, що у майбутньому мріє стати спортсменом легкоатлетом, а після того, як став переможцем, у виді змагань «городки», вирішив відвідувати таку спортивну секцію.

 Вихованці групи№1 «Калинонька», яку відвідує  Кирило, поздоровленнями та гучними оплесками зустріли  свого переможця.

  

Фестиваль дитячої творчості "Чарівна квітка" 

У нашому місті вже вкотре пройшов фестиваль дитячої творчості «Чарівна квітка», у якому приймав участь вихованець дошкільного навчального закладу № 74 - Дудорга Данило.
Номінація «художнє читання» вибрана не випадково, адже Данилко є неперевершеним декламатором та сценічним артистом.


Цього року він виступав із віршем В. Моруги «Чому я спізнився» до якого було включено читання репу. Данило гідно справився із завданням зачарувати глядачів своїм артистизмом, став переможцем конкурсу та учасником гала концерту.
 
 

 


Правильный CSS!