Освітні програми, що реалізуються в закладі
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №74 Вінницької міської ради" використовую у своїй роботі освітню програму для дітей від 2 до 7 років "Дитина".
Також для гармонійного розвитку дітей застосовуються такі порціальні програми:
Л. Лохвицька "Про себе треба знати, про себе треба дбати", яка спрямована на закріплення знань з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.
О.Березіна,О.Гніровська,Т.Линник "Грайлик" порціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчавльному закладі.

Р.Борщ,Д.Самойлик Програма художньо - естетичного розвитку дітей  раннього та дошкільного віку "Радість творчості".

М.Єфименко Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку "Казкова фізкультура".
Л.Лохвицька Програма з морального виховання дітей дошкільного віку "Скарбниця моралі".