Вінницька міська рада

Наш навчальний заклад
Історія і сьогодення
      В одному з мальовничих куточків міста Вінниці знаходиться дошкільний навчальний заклад №74 „СОНЕЧКО”. Сонечко зігріває землю своїми теплими промінцями, а працівники садочка зігрівають дитячі душі теплом своїх сердець.

      ДНЗ №74 заснований у червні 1980 р. На даному етапі дитячий садок працює над проблемою художньо- мовленнєвого розвитку дітей та являється базовим з питань безпеки життєдіяльності дитини.

      Садочок працює за програмою розвитку дитини „Я у Світі”. Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей.

      В садочку функціонує 9 груп: 2 групи дітей раннього віку, 7-груп дітей переддошкільного віку:2 групи-діти  молодшого дошкільного віку;2 групи-діти середнього дошкільного віку;3 групи-старшого дошкільного віку. В садочку працюють кваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують свій професійний рівень.

      Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали. Педагоги розуміють, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров’я і працюють над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: актова зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки в усіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, рухливі ігри, фізкультхвилинки).

     Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів міністерства освіти України, відповідно до затверджених планів та приорітетних завдань. Групи працюють за освітньою програмою „Дитина”, яка зорієнтована на цілісний підхід до освіти дитини перших шести років життя. Відповідно до особистісно орієнтованих технологій навчання і виховання та психологічних особливостей малюків виникли різноманітні профілі груп.

 

 
Правильный CSS!